AVALEHT

 
 

Chrisal Trading OÜ on Chrisal NV toodete ja tehnoloogiate maaletooja ja esindaja balti- ja põhjamaades. Belgia ettevõte Chrisal NV on maailmas teedrajav mikrobioloogiliste puhastus-, hügieeni-  ja loomahooldusainete arendaja ja tootja.

1989 aastal rajatud Chrisali NV innovaatilisi,  tõhusaid ja samas tervisesõbralikke tooteid kasutatakse enamikus majandusharudes, näiteks tervishoius ja hoolekandes, looma- ja linnukasvatuses, metalli- ja puidutöötlemises, lennukite välispesul ja salongide puhastamisel, puhastusettevõtetes ja kodudes. Probiootiliste puhastustoodete loomisest alates pakub Chrisal jätkusuutlikku alternatiivi traditsiooniliste kemikaalidega puhastusele ja desinfektsioonile ka nii tundlikus valdkonnas nagu tervishoid.

Vaatamata kaasaegse tehnoloogia võimalustele, oleme tõsise valiku ees soovides end kaitsta haigustekitajate ja mustuse eest kasutades selleks aineid, mis samas kahjustavad meid, meie lapsi, loomi ja kogu keskonda.

Chrisali pöördeline saavutus puhastuses loob head tervist soodustava mikroflooraga elukeskkonna ja aitab säästa tervishoiukulusid viisil, mis seni puhastuse abil ei olnud võimalik. 

Chrisali unikaalne tootesari PIP® (Probiotics In Progress)  rajaneb kliiniliselt tõestatud toimel. Tervise- ja keskkonnasõbralike tõhusate puhastusainete, ensüümide ja kasulike probiootiliste bakterite kombineeritud toime tulemusena saavutatakse:

 
Väga tõhusate puhastajatena on Chrisal PIP tooted töölahustena samas ohutud inimese nahale nii, et neid võib kasutada nagu käteseepi ilma kaitsekinnasteta, maskita või muu kaitseriietuseta.
EESTI ALLERGIALIIT SOOVITAB JÄRGMISI TOOTEID:
 
PIP Sanitary Cleaner - sanitaarpindade hoolduspuhastusaine
PIP Floor Cleaner - kõikide pindade hoolduspuhastusaine
PIP Allergy Free - elukeskkonna tasakaalustaja, allergeenide looduslik eemaldaja
PIP Hand Soap - probiootiliste bakteritega vedelseep
PIP ProbioGel - desinfitseeriv kasulike bakteritega veeta kasutatav kätepuhastusgeel
Ultizym Powder - pesupulber ilma tseoliidi, fosfaatide, lõhnaainete ja optilise kirgastita
Ultizym Universal Cleaner -  tekstiilide ja naha puhastusaine ja vedel pesuaine pesumasinas kasutamiseks